Najdete nás na Facebooku RSS

Vlčata

317Cyklokvětňák

Autor: Žokej, publikováno 16.04.2016 v 21:16

Jaro je tu. Hurá na kola. Více v propozicích. Přihlašujte se.

316Brigády v Lomech

Autor: Žokej, publikováno 09.04.2016 v 11:10

I letos chceme posunout naše stále nové tábořiště k větší dokonalosti. K tomu jsou zapotřebí hlavně vaše ochotné ruce. Letos pro vás máme tuto nabídku:

1. Příští víkend, možná jen sobota - neděle by úderná skupina vyrazila udělat něco s trávou (kosení, dosetí, hnojení ...). Nejde asi o moc lidí. Spaní ještě vymyslíme, asi na základně v Lomech v budově. Kompletní oprava trávníku se provede pak v září.

2. Velká akce sklep + další práce. Po různých konzultacích jsme usoudili, že se to za víkend prostě nedá udělat a že než všechno rozbalíme a nachystáme, musíme zase balit. Proto jsme se dohodli na týdenní akci. Jasně, že bude těžké sehnat někoho na týden, ale někomu se hodí spíš víkend, někdo může dojet na úterý a středu. Prostě stavbyvedoucí Milan do toho jde, já  a věřím, že i další ho podpoří v hluhých termínech (v týdnu) a společně to dáme. Na doodle jsou všechny možné dny, tak se naklikejte, kdy se vám to hodí. Podle množství lidí vybereme termín. Na akci klidně vemte i děti, ale jen takové, které umožní, abyste mohli pracovat.

3. Akce v červnu. Teplo, skoro léto, dokončovací práce, natírání, sečení, ale i opalování, možná koupání. Někdy v červnu, termín ještě upřesníme, si dáme takovou brigádu na pohodu. Bude to víkend, možná víkend+ a bude to přesně pro ty, co chtějí jet celá rodina, trošku pracovat, ale taky si užít krásnou přírodu.

315SETON - trénink a závod

Autor: Katka, publikováno 04.04.2016 v 13:25

Přihlaste se na závod, ale i na trénink!! Každé ruka noha se počítá!!

Katka

314Fotky z Velikonoc II

Autor: Vojťan, publikováno 31.03.2016 v 02:07

Jak slíbila Káťa, tak se i stalo :) Více fotek z Velikonoc najdete ZDE. Časem budou i v naší galerii.

Vojta

313Fotky z Velikonoc

Autor: Katka, publikováno 29.03.2016 v 12:23

První fotky z Velikonoc jsou již ve fotogalerii.Jsou jen z mého mobilu, takže kvalita nic moc. Ve středu večer přibudou další fotky, tentokrát kvalitnější! Tak se těšte!

Katka